Hakk─▒m─▒zda

Bizi Tercih Edenler Mutlu Ya Siz  ?              

Misyonumuz; insanlar─▒n daha sa─čl─▒kl─▒ ve mutlu bir yasam sürdürebilmeleri için kaliteli, güçlü, güvenilir, etkin ve en uygun maliyetli temizlik ve ilaçlama hizmetlerini sunmakt─▒r.

 

Vizyonumuz; ilaçlama teknolojilerindeki geli┼čmeleri yak─▒ndan takip ederek bunlara h─▒zl─▒ uyum sa─člayan, hizmette de─či┼čimi yönlendiren, "güven, kalite, kesin çözüm" kavramlar─▒n─▒ esas al─▒p sektörde lider temizlik ve ilaçlama firmas─▒ olmakt─▒r.

 

           2003 y─▒l─▒ndan bu yana kesintisiz olarak uzman kadrosu ve y─▒llanm─▒┼č tecrübesiyle siz de─čerli mü┼čterilerimize hizmet vererek bu sektöre ad─▒m─▒z─▒ alt─▒n harflerle yazd─▒k. ─░nsanlar─▒n ya┼čam ve çal─▒┼čma alanlar─▒nda, sa─čl─▒k ve huzur içerisinde ya┼čamalar─▒ ad─▒na böcek ilaçlama sektöründe y─▒llard─▒r hizmet vermekte olan Bursa Ak ─░laçlama firmas─▒ olarak Bursa ve tüm ilçelerinde çevre sa─čl─▒─č─▒na zarar vermeyen WHO (Dünya Sa─čl─▒k Örgütü) onayl─▒ ilaçlar─▒m─▒zla hizmet vermekteyiz.

 

Uluslararas─▒ Kalite belgesine sahip olan Bursa Ak ─░laçlama mü┼čteri memnuniyetini her zaman birinci planda tutmaktad─▒r.

 

Tüm yürüyen,uçan ha┼čere ve kemirgenler ile mücadele ederek, hem olu┼čabilecek hastal─▒klar─▒n hem de yay─▒lan bakteri ve mikroplar─▒n neden olabilece─či sa─čl─▒k sorunlar─▒n─▒ önlemek amac─▒yla y─▒llard─▒r çal─▒┼čmaktay─▒z.

 

         

    Daimi mü┼čteri memnuniyeti felsefesi ile, i┼čletmeniz yada daireniz kapsam─▒nda yer alan bölgelerde probleme neden olabilecek faktörleri ve sanitasyon ko┼čullar─▒n─▒ periyodik olarak inceleyip, servis raporlar─▒yla bildirerek, profesyonel ba┼čar─▒l─▒ bir hizmet sunuyoruz.Bursa Ak ─░laçlama olarak yeterli teknik ve bilgi donan─▒m─▒yla ev ve i┼čyerlerinizde görülen böcek, ha┼čere ve kemirgen sorunlar─▒nda sizleri do─čru bilgilendirerek en etkin bir ┼čekilde müdahale etmekten gurur duyuyoruz.Bursa genelinde bulunan ilaçlama servisleri ile tüm ilçelere servis  sa─člamaktad─▒r. Ev, daire, bina, apartman, han, okul, hastane, araba, bahçe, cami, yurt,  dersane, otel, bakkal, cafe, restaurant, market ve gemi gibi tüm alanlarda hizmet vermekteyiz. ─░l  genelinde bulunan mahalle ve köyler için özel olarak kurulan servislerimiz ve e─čitimli kadromuz  gelen talepleri profesyonel bir ┼čekilde de─čerlendirerek hizmet sunar. Bursa ilaçlama servisleri ile  günün her saati mü┼čterilerine etkili ilaçlar─▒ ile profesyonel hizmet sunar.

 

‘‘Ha┼čere ─░laçlama Ciddi Bir ─░┼čtir !’’

 

       Ha┼čere ─░laçlama, tecrübeli, iyi e─čitilmi┼č profesyoneller taraf─▒ndan yap─▒lmas─▒ gereken, ciddi bir i┼čtir. Söz konusu olan insan sa─čl─▒─č─▒d─▒r ve bu yüzden Sa─čl─▒k Bakanl─▒─č─▒’ndan onayl─▒, yasal ve Avrupa Standartlar─▒nda hizmet veren firmalar tercih edilmelidir.